O firmie

Firma TECHNIKA ALARMOWA powstała w 1999 roku. Firma specjalizuje się w projektowaniu, montażu, modernizacji oraz konserwacji Elektronicznych Systemów Zabezpieczeń. Firma posiada koncesję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji nr L-0738/01, autoryzację TECHOM-u do klasy SA 2 i SA 4 w zakresie projektowania elektronicznych systemów alarmowych.

Wykonujemy kompleksowe instalacje w opraciu o najnowsze technologie. Oferowane przez nas urządzenia wchodzące w skład instalowanych systemów posiadają certyfikaty zgodności z normami Unii Europejskiej oraz atesty Zakładu Rozwoju Technicznej Ochrony Mienia "TECHOM".

Dysponujemy niezwykle sprawnymi i dykretnymi ekipami monterskimi. Nasi pracownicy posiadają Licencję Pracownika Zabezpieczenia Technicznego I i II stopnia.

Posiadamy zabezpieczenie serwisowe dostępne 24 h na dobę.

Zakres naszej działalności pokrywa potrzeby klientów indywidualnych, średnich i dużych firm, a także instytucji państwowych na terenie całego kraju.


Projekty i instalacje wykonane przez TECHNIKĘ ALARMOWĄ spełniają wymogi określone przez:

  • Polską Normę Systemy Alarmowe PN-93E-08390
  • Wytyczne W-89/TECHOM
  • Wymogi fim Ubezpieczyciela

Korzyści wynikające ze współpracy z nami:

Szanowny Kliencie "ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO !"

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług !!!Firma w liczbach

1250
Zrealizowanych
inwestycji
20
Lat
doświadczenia
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]